> Ponude

Poziv na dostavu ponude

Obrazac ponude

Troškovnik

Javni natječaj za davanje u zakup prostora za smještaj automata za napitke

Javni poziv za prikupljanje ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave (školska ekskurzija)

Javni poziv za prikupljanje ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave (Gardaland)

2018/2019

Javni poziv za prikupljanje ponuda za organizaciju višednevne  izvanučioničke nastave (školska ekskurzija)- PONIŠTENO!

Poništava se javni poziv (2-2018.) za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave – školske ekskurzije za učenike trećih razreda objavljen na mrežnoj stranici 28. studenoga 2018. (KLASA:602-03/18-01/252; URBROJ:2198-1-58-18-01 od 28. studenoga 2018. godine) zbog tehničkih propusta.

Odluka o poništenju javnog poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave (školske ekskurzije)

Javni poziv za prikupljanje ponuda za organizaciju višednevne  izvanučioničke nastave (Gardeland)

2017/2018

Javni poziv za prikupljanje ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave (Gardeland)