Popis učenika koji su osvojili prvo mjesto na državnim i županijskim natjecanjima

Autor: Stipe Stagličić, 18. 6. 2009.

Popis učenika koji su zauzeli prvo mjesto na državnim i županijskim natjecanjima u školskoj godini 2008./09. U skladu s odlukom Nastavničkoga vijeća od 19. ožujka 2009. godine, temeljem članka 58. i 59. Statuta Škole, nagrađuju se prijenosnim računalom učenici i njihovi mentori za osvojeno prvo mjesto na državnim natjecanjima, dok se učenici i njihovi mentori koji su zauzeli prvo mjesto na županijskim natjecanjima u skladu s istom odlukom nagrađuju MP4 playerom.

Prvo mjesto na državnom natjecanju:

Irena Barjašić, učenica 1e razreda, za osvojeno prvo mjesto iz hrvatskoga jezika i njezina mentorica, profesorica Ana Vučićević-Sviličić.
Maja Marković, učenica 1d razreda, za osvojeno prvo iz matematike i njezina mentorica, profesorica Helena Šimičević-Mandac.
Ana Marija Knežević i Luna Lakić za osvojeno prvo mjesto na državnoj smotri iz biologije za istraživački rad „Utjecaj čičoke na smanjivanje kolesterola kod ljudi".

Prvo mjesto na županijskim natjecanjima:

Marija Mijić, učenica 4d razreda, za osvojeno prvo mjesto iz hrvatskoga jezika i njezina mentorica profesorica Tatjana Kamber.
Ivana Dora Pupovac, učenica 2c razreda, za osvojeno prvo mjesto iz engleskoga jezika i njezina mentorica profesorica Sonja Bašić.
Ana Marija Šimunov, učenica 1a razreda, za osvojeno prvo mjesto iz matematike. Njezina mentorica bila je profesorica Helena Šimičević-Mandac.
Maša Šimičević, učenica 1a razreda, za osvojeno prvo mjesto iz biologije i njezina mentorica profesorica Biljana Agić.
Ana Marija Gospić, učenica 3d razreda, za osvojeno prvo mjesto iz biologije. Njezina mentorica bila je, također, profesorica Biljana Agić.
Tonka Vukšević, učenica 1a razreda, za osvojeno prvo mjesto iz fizike i njezina mentorica profesorica Katarina Juranov.
Marko Milošević, učenik 4e razreda, za osvojeno prvo mjesto iz povijesti i njegova mentorica, profesorica Mirjana Milković.
Maja Marković, učenica 1d razreda, za osvojeno prvo mjesto iz povijesti, učenica koja je već nagrađena za prvo mjesto na državnom natjecanju iz matematike, i njezin mentor iz povijesti, profesor Željko Banđen.
Tonka Vukšević, učenica 1a razreda, za osvojeno prvo mjesto iz kemije, učenica koja je već nagrađena za osvojeno prvo mjesto na županijskom natjecanju iz fizike, i njezina mentorica iz kemije profesorica Nataša Jambrek.
Katarina Ćorić, učenica 3b razreda, za osvojeno prvo mjesto iz psihologije i njezina mentorica profesorica Heidi Mičić.
Još jedno prvo mjesto na županijskom natjecanju osvojila je Maja Marković iz 1d razreda i to iz hrvatskoga jezika s mentoricom Anom Vučićević-Sviličić pa se one, još jednom, posebno ističu i pohvaljaju.