Autor: Administrator , 4. 11. 2019.

Nakon prijedloga redatelja V. Radovčića dramske skupine „Drama Plus“ i poticaja naših profesora, velik broj učenika naše škole uputio se na predstavu „Kabanica“. Predstava je održana u ponedjeljak 28. listopada 2019. godine u 20.30 sati u Kazalištu lutaka Zadar. Nakon predstave učenici su bili zaista iznenađeni i zadivljeni interpretacijom Gogoljeve „Kabanice“. Predstava je osmišljena na vrlo moderan i pristupačan način učenicima našeg uzrasta. Ova predstava zasigurno nas je potaknula na češće odlaske u kazalište.