preskoèi na sadr¾aj

Gimnazija Jurja Barakoviæa Zadar

Autor: Ksenija Vekiæ, 3. 7. 2019.

Od sljedeæe školske godine kreæe eksperimentalni program "Škola za ¾ivotèiji je nositelj Ministarstvo znanosti i obrazovanja. Cilj eksperimentalnog programa je provjera primjenjivosti novih kurikuluma i oblika metoda rada te novih nastavnih sredstava s obzirom na poveæanje kompetencija uèenika u rješavanju problema te poveæanje zadovoljstva uèenika u školi te motivacija njihovih uèitelja i nastavnika. U srednjim se školama provodi u 1. razredu gimnazije u svim predmetima.

Na sljedeæoj poveznici moðete pronaæi sa¾ete odgovore na najèešæe postavljena pitanja o programu, kako bi svi dionici i obrazovnog sustava, ali i društva imali lakši pristup informacijama: ŠKOLA ZA ®IVOT - najèešæa pitanja i odgovori.

CMS za ¹kole logo
Gimnazija Jurja Barakoviæa Zadar / Perivoj Vladimira Nazora 3, HR-23000 Zadar / gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr / ured@gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr
preskoèi na navigaciju