Autor: Administrator , 24. 10. 2018.

U Zadru, 12. i 13. listopada 2018. godine (Pomorska škola Zadar, Ante Kuzmanića 1) održana je Erasmus+ regionalna radionica u području odgoja i općeg obrazovanja u kojoj su sudjelovali  i profesori Gimnazije Jurja Barakovića, Franka Dvorski i Tomey Ćurković. Radionica se temeljila na pripremi projektnih prijedloga u okviru Erasmus+. Tematika radionice vezana je za Ključnu aktivnost 2 – Školska partnerstva: prilike za sudjelovanje u aktivnostima razmjene dobre prakse u obliku kratkoročnih i/ili dugoročnih razmjena za učenike i/ili zajedničkog osposobljavanja za odgojno-obrazovne djelatnike.

Zahvaljujemo organizatorima i stručnim predavačima na konstruktivnoj radionici koja je uvelike pomogla razumijevanju razvoja projektne prijave za Ključnu aktivnost 2 - Školska partnerstva (School Exchange Partnerships).