Autor: Administrator , 18. 4. 2018.

U okviru promocije predmeta iz STEM područja, Sveučilište u Zadru organizira niz radionica i predavanja za učenike i nastavnike na području Zadarske županije. Predavanja i radionice organizirane su za učenike srednjih škola, učenike 7. i 8. razreda osnovnih škola, te nastavnike predmeta STEM područja. Neke od radionica osmišljene su zajednički za nastavnike i učenike.

Odlazak na radionice može se organizirati u dogovoru s predmetnim profesorom i pedagoginjom škole.