Autor: Tomislav Lovrinov, 15. 4. 2016.

Ovogodišnje državno natjecanje iz matematike održalo se u Primoštenu, od 4. do 6. travnja. Na natjecanju je sudjelovala učenica naše škole Gloria Bojo uz vodstvo mentora Tomislava Lovrinova. Gloria je zauzela 9. mjesto u B kategoriji prvih razreda u kojoj sudjeluju učenici koji ne pohađaju prirodosovno-matematičku gimnaziju. Gloria je sudjelovala i na državnom natjecanju iz vjeronauka (mentor Slobodan Šarić) koje se održalo u Opatiji, od 6. do 8. travnja te zauzela 13. mjesto. Na županijskom natjecanju iz informatike (mentorica Tonkica Strika) ostvarila je 1. mjesto. Čestitamo Gloriji i njenim mentorima na trudu i izvrsnim rezultatima.