Autor: Ksenija Vekić, 10. 5. 2021.

Općina Bedekovčina organizira 52. izdanje književnog natječaja "Susret riječi Bedekovčina" koji je otvoren do 15. lipnja 2021.. Riječ je o jedinstvenom književnom natječaju koji uključuje sva govorna područja, te poeziju, kratku priču i eseje kao književne vrste, a drugi je po dugovječnosti u Republici Hrvatskoj. Književna manifestacija - recital Susret riječi, nagrade za najuspješnije radove, te tiskani/elektronički Zbornik radova glavne su sastavnice cjelokupnog izdanja "Susreta riječi".