Autor: Ksenija Vekić, 20. 12. 2019.

Hrvatski Caritas ove godine nastavlja provoditi svoj tradicionalni nacionalni program „Za tisuću radosti“ kojim se prikuplja pomoć za najsiromašnije obitelji u Hrvatskoj. Ove godine program se vodi pod nazivom „Probudi dobro u svijetu!“. Naša škola je i ove godine tradicionalno sudjelovala u programu Hrvatskog Caritasa i prodajom prigodnih narukvica u pet boja s porukom „Probudi dobro u svijetu!“, skupila sredstva za najpotrebnije. Prikupljena sredstva u iznosi od 2.000,00 kn škola je uplatila bolešću i neimaštinom  opterećenoj obitelji Basa iz Rovanjske u općini Jasenice. Njihovu tužnu priču možete pročitati ovdje.

Svojom aktivnošću poseban doprinos ovoj akciji dali su članovi volonterskog tima naše škole.

Humanitarni duh naših učenika i djelatnika nas je i ovaj put podsjetio na važnost pomoći bližnjemu i tako obilježio godinu na izmaku na najljepši mogući način.