Autor: Administrator , 29. 5. 2019.

Došao je zadnji dan nastave naših maturanata, dan pjesme i „ludiranja“, a oni su ga odlučiti provesti i i korisno – jutro je započelo odlaskom na svetu misu i darivanjem socijalne samoposluge potrebnim namirnicama, a nastavilo se na školskom igralištu uz glazbu, smijeh i dobru atmosferu gdje su snage u košarci i nogometu, na sveopće veselje, odmjerili sa svojim profesorima.

Ističemo da smo iznimno ponosni na naše maturante koji su i na dan svoje „Ludijade“ pokazali da obilje smijeha i zabave može ići ruku pod ruku s dostojanstvenim i odgovornim ponašanjem te nas time, za kraj, učinili vrlo ponosnima. Nastavak zabave očekujemo na dan maturalne večeri, a onda im držimo fige za njihov završni ispit zrelosti – maturu.