Autor: Administrator , 16. 11. 2018.

U petak 19. listopada učenike 3.d razreda zajedno s profesoricom Ivanom Radović ugostila je u Udruga Dante Alighieri povodom obilježavanja Tjedna talijanskog jezika. Budući je tema Tjedna bila Talijanski i mreža, mreže za talijanski, radionica u kojoj su sudjelovali bila je usredotočena na temu medija i upotrebe talijanskog jezika na društvenim mrežama. Tako su učenici uz 'italiano' naučili i 'SMSiano'  Koristeći  Instagram bilo je potrebno riješiti nekoliko zabavnih zadataka i složiti i dešifrirati nekoliko poruka. Radionica je protekla u dobrom raspoloženju, a pobjednička grupa osvojila je simboličnu nagradu.