Autor: Karmen Krstić, 2. 10. 2018.

U četvrtak, 27. 9. 2018. našu su školu posjetili članovi popularne zadarske  a cappella grupe, A. K. A. Crescendo.  A.K.A. Crescendo jedina je hrvatska sveučilišta a cappella grupa čije obrade obuhvaćaju širok spektar glazbenih žanrova. Ovom prilikom članovi grupe  predstavili su našim učenicima kratku pjevnu točku koju možete pogledati u prilogu.

Cilj posjete je poziv svim zainteresiranim učenicima da se priključe ovoj popularnoj zadarskoj skupini i tako ostvare svoje pjevačke talente!

Sve aktivnosti možete pratiti na njihovoj facebook stranici : AKA Crescendo, a video iz naše škole možete vidjeti OVDJE.