Autor: Karmen Krstić, 3. 5. 2018.

Služba za mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti Zavoda za javno zdravstvo Zadar u sklopu projekta „ Mentalno zdravlje za sve“ u suradnji sa Udrugom Hepatos i Edukativnim Kazalištem Edukaz organizirala je u srijedu, 2. svibnja prikazivanje besplatne edukativne kazališne predstave „ Boca istine“ u Multimedijalnoj dvorani naše škole. Na predstavi su bili učenici 1a, 1b i 1d razreda.  Predstava je trajala jedan školski sat te je na originalan i kreativan način  kroz puno humora pokušala objasniti mladim ljudima kako ovisnost o nekoj supstanci utječe na nečiji život i kako na sve to konkretno fizički reagira naše tijelo.  Detaljni opis predstave možete pročitati u prilogu, kao i neke od fotografija s predstave.