Veliki uspjeh naših učenika na državnim natjecanjima iz fizike i talijanskog jezika

Autor: Administrator , 23. 4. 2018.

U Puli  se od 17. do 20. travnja 2018. održalo državno natjecanje iz fizike. Učenik 4. A razreda Karlo Korona, pod mentorstvom profesorice  Katarine Juranov, sudjelovao je u kategoriji eksperimentalni radovi te osvojio 3. mjesto.

Državno natjecanje iz talijanskog jezika održano je od 19. do 21. travnja 2018. u Daruvaru. Na natjecanju je, pod mentorstvom profesorice Sonje Bašić, sudjelovala učenica 3. C razreda Mia Krajnović te je osvojila 3. mjesto.