Autor: Administrator , 22. 11. 2017.

14. studenog u našem razredu obilježen je dan dijabetesa. Učenica Laura Šimunić, koja boluje od ove bolesti održala je prezentaciju o životu s dijabetesom. Naučila nas je kako izmjeriti razinu šećera u krvi te nas upoznala s aparaturom koju ona koristi. Pokazala nam je kako je zdravlje ipak najbitnije i koliko joj znači naša podrška.

„14. studenog se obilježava svjetski dan dijabetesa. Moji prijatelji su meni na taj dan posvetili par trenutaka pažnje i poslušali prezentaciju o dijabetesu. Hvala na pažnji i još više hvala za svaki dan koji provode sa mnom i pomažu mi. Hvala svima na razumijevanju i na tome što su me prihvatili bez osuđivanja“