Autor: Administrator , 17. 11. 2017.

Grad, za nj ne brinite, on je sve vrijeme bio u vama. Samo skriven. Da ga krvnik ne nađe. Grad - to ste vi. (Siniša Glavašević)

Povodom Dana sjećanja na žrtvu Vukovara 1991. godine, kojeg se sjećamo s poštovanjem i ljubavlju, u našoj je školi organizirana tematska izložba za koju je svaki razred dobio određenu temu vezanu uz stradanje Grada heroja te napravio prigodni plakat. Svaki razred je izabrao svoja tri predstavnika koji su danima vrijedno radili na pripremanju izložbe. Izložba se pripremala u prostorijama naše Škole gdje će biti izložena do kraja kalendarske godine.