Autor: Administrator , 16. 5. 2017.

Impaddo je Njemačko-Hrvatska IT&Media firma koja podupire obrazovne programe u Hrvatskoj te ove godine organizira Google I/O Exteneded konferenciju u Zadru, gdje bi Vaši učenici imali priliku sudjelovati u "Code-lab" programu te Hackathon natjecanju gdje mogu biti nagrađeni sa nagradom do 20.000 KN za individualno ili timsko riješenje.

Predavači iz firmi kao što su Google, Trillenium, Impaddo i drugi, pružiti će vrijedne informacije o IT trendu te predstaviti trenutni razvoj tehnologije.

Pored toga organiziran je edukativni program te "Live Streaming" Google konferencije iz Kalifornije. Catering i bezalkoholna pića su organizirana u sklopu događaja.