Autor: Vesna Dražić, 19. 10. 2016.

Dana 23. Rujna su učenici 3.a i 3.b razreda su nazočili izložbi:“Molekule koje su promijenile svijet“

Koja je održanau Tehničkom muzeju Nikola Tesla u Zagrebu.Učenici su bili u pratnji svojih profesora.

Organizatorica i voditeljica izvanučioničke nastave je profesorica kemije Ružica Milošević, a u njenoj pratnji su bile razrednice 3.a i 3.b razreda,profesorica Vesna Dražić i profesorica Ivana Sorić.

Izložba je postigla željeni cilj tj.pobudila je kod učenika interes za rzvoj novih tehnologija koje mijenjaju svijet, posebice interes za razvoj molekularne biologije i nanotehnologije.

Izložba je predstavljena učenicima na vizualno vrlo interesantan način te je bila popraćena zanimljivim predavanjem.

Nakon razgledane izložbe učenici su ostatak vremena proveli u slobodnom razgledavanju grada, a za to vrijeme su njihovi profesori posjetili Umjetnički paviljon u Zagrebu, aktualnu izložbu Alberta Giacomettija“Portreti sadašnjosti“.